Prihláste sa na kurzy v centre!

Prihláste sa na kurzy v centre!

1.12.2016

Kurzy vo vzdelávacom centre prebiehajú počas celého roka, prihláste svojho drobca ešte dnes!

Viac info
Prihláste sa na kurzy v centre už teraz!

Individuálne kurzy angličtiny

1.11.2016

Využívame hravú metódu Wattsenglish, vďaka ktorej učíme už našich najmenších prirodzene reagovať na angličtinu.

Viac info
Kurzy wattsenglish

Deň otvorených dverí - FOTO

30.9.2016

Pripravili sme pre vás a vaše deti Deň otvorených dverí v našom centre kreatívneho vzdelávania. Pozrite sa, ako to na DOD vyzeralo.

Viac info
Vyzkoušet úkázkovou hodinu
Wattsenglish

O nás

Sme centrum kreatívneho vzdelávania so zameraním na „edutainment“ vzdelávanie. Spájame hru („entertainment“) a vzdelávanie („education“).

                 U nás môžete:

  • navštevovať  kurzy angličtiny pre deti,
  • využívať našu veľkú letnú terasu a ihrisko
  • zorganizovať akciu pre deti vašich zamestnancov,
  • zažiť jedinečné narodeninové oslavy.

 

Špecializujeme sa na výučbu angličtiny pre deti metódou založenou na osvojovaní si reči prirodzenou cestou prostredníctvom profesionálnych  lektorov. Zakladateľom metódy je britský lingvista Steve Watts, ktorý vytvoril inovatívny a zábavný spôsob, ako naučiť deti po anglicky. Patríme do skupiny EMPIRE | the know-how institute, ktorá sa vzdelávaniu detí venuje už niekoľko rokov.

 

Naše centrum bolo pripravené podľa najnovších trendov a poznatkov v oblasti vzdelávania – vytvoriť podnetné a motivujúce prostredie, kde každé dieťa rozvinie svoj potenciál. Každá jeho časť bola navrhnutá architektmi a inšpirovaná zahraničnými skúsenosťami. Naše triedy sú prispôsobené požiadavkám detí a zároveň sme nezabudli ani na zónu pre rodičov a učiteľov. K dispozícii máme všetky učebné materiály na to, aby sme deti vtiahli do diania a dokázali im sprostredkovať učenie cez jedinečný zážitok.

 

 

 

POZRITE SI VIDEO

 

 

 

 

GALÉRIA

Centrum        
centrum centrum centrum centrum centrum
         
Ihrisko a terasa        
Exterier Exterier Exterier Exterier Exterier

 

LEKTORI

Staráme sa o to, aby vaše deti vždy učili iba najlepší z najlepších. Koncept výučby Wattsenglish je založený výlučne na spolupráci s kvalifikovanými lektormi.  Všetci lektori sú školení na prácu s deťmi a pomocou predpísaných a osvedčených aktivít dokážu udržať ich pozornosť. Každý náš lektor je certifikovaný pre výučbu detí stupňom TEFL.

 

 

vrana WATTSENGLISH | angličtina pre deti
Martinčekova 13, 821 02 Bratislava

0907 716 579 info@wattsenglish.sk

fbwatts youtubewatts
Empire

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií